Stěhování

Naše firma se zaměřuje jednak na stěhování bytů, rodinných domů, firem a kancelářských prostor, ale také na stěhování samostatných kusů nábytku či odvoz nepotřebných předmětů a materiálů na skládku. Stěhování provádíme co nejrychleji a bezpečně po celý týden včetně víkendů i svátků. Dle domluvy můžete využít na stěhování naše pracovní síly, které stěhování rozumí, neboť se v tomto oboru pohybují již řadu let.

Vše přestěhujeme odkudkoliv kamkoliv v rámci České republiky.

Cena stěhování a odvozu

Cena za stěhování či odvoz se odvíjí podle objemu stěhovaných věcí, vzdálenosti přepravy a podmínky v místě nakládky a vykládky. Orientační cena za stěhování či odvoz Vám bude sdělena dopředu. Pro stanovení co nejpřesnější cenové nabídky je dobré poskytnout kompletní seznam stěhovaného vybavení.

Stěhování bytů a rodinných domů

Naše firma má dlouholeté zkušenosti se stěhováním bytů a rodinných domů, a tak Vám můžeme zaručit hladký průběh stěhování bez jakéhokoliv stresu a obav. Vše Vám přestěhujeme a umístníme na místo, které si sami určíte. Naložení a vyložení veškerých předmětů probíhá co nejrychleji. Zároveň dbáme také na bezpečnost Vašich věcí, aby nedošlo k jejich poškození.

Stěhování firem a kancelářských prostor

Stěhování firem a kancelářských prostor není jednoduché a vyžaduje opravdu dobrou organizaci a bezchybné provedení. Naše firma Vám nabízí profesionální služby pro malé i velké firmy. Při stěhování firem dbáme především na rychlost a efektivnost, aby Vaše firma byla co nejrychleji opět v provozu. Stěhování lze provést v odpoledních hodinách mimo pracovní dobu, čímž snížíte náklady plynoucí z přerušení provozu firmy. Naše firma je ochotná na čemkoliv se dohodnout a vyjít Vám vstříc.

Stěhování samostatných kusů nábytku

Stěhování větších kusů nábytku či těžkých břemen vyžaduje jak kvalitní stěhovací vybavení, tak i důslednou přípravu. Při stěhování těžkých předmětů je potřeba předem znát cestu a cílové prostory. V některých případech je nutné přistoupit k bytovým úpravám jako odstranění dveří, demontáž zábradlí atd.

Odvoz nepotřebných kusů a materiálů

Součástí našich služeb je kromě stěhování také odvoz nepotřebných kusů nábytku a materiálů na skládku či do sběrných dvorů.

Tato služba zahrnuje:

– přistavení našeho vozu,

– naložení předmětů určených k likvidaci,

– odvoz na skládku či do sběrného dvora,

– vyložení předmětů z vozidla.

 

Jsme tady pro vás, u nás najdete nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. V případě zájmu o doplňující informace či kalkulaci konkrétní přepravy, nás neváhejte kontaktovat. 

Necháme na Vašem rozhodnutí, zda nám zavoláte na telefonní čísla (+420) 603 518 338, (+420) 603 164 867, (+420) 737 553 773 nebo vyplníte náš kontaktní formulář.