Skladování, logistika

Naše firma nabízí komplexní logistické služby, tedy skladování a pronájem skladových prostor. Pro tento účel vlastníme skladovací prostory v Plzni, které používáme v rámci přepravy větších zakázek s následným rozdělením na menší množství a pro účely překládek zboží. Tento sklad je možné využít pro uskladnění Vašeho zboží nezávisle na přepravě.

Velikost skladu

Skladové prostory se nachází v Plzni. Jedná se o přízemní, nepodsklepenou a nevytápěnou halu o rozměrech … Podlahy jsou betonové a bez omezení nosnosti.

Dostupnost skladu

Naše skladové prostory jsou dobře přístupné (např. kamiónům), díky čemuž umožňují komfortní nakládky a vykládky zboží.

Využití skladu

Naše skladovací prostory mohou využít zákazníci, kteří potřebují uložit pár palet na týden, stejně jako nároční klienti, kteří potřebují uskladnit zboží na delší dobu. Sklad je možné využít i pro uskladnění věcí např. při stěhování, který ochrání Váš majetek do té doby, než si najdete adekvátní prostory.

 

Jsme tady pro vás, u nás najdete nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. V případě zájmu o doplňující informace či kalkulaci konkrétní přepravy, nás neváhejte kontaktovat. 

Necháme na Vašem rozhodnutí, zda nám zavoláte na telefonní čísla (+420) 603 518 338, (+420) 603 164 867, (+420) 737 553 773 nebo vyplníte náš kontaktní formulář.