NAŠE SLUŽBY

Vnitrostatni doprava

Naše firma nabízí rychlou a spolehlivou přepravu zboží za výhodné ceny. Náklad dopravíme nejen v plzeňském kraji, ale také po celé České republice. Naše firma vlastní spolehlivý vozový park.

Naše firma poskytuje silniční mezinárodní přepravu. Díky našim dlouholetým zkušenostem v dopravě máme skvělou orientaci po celé Evropě.

Mezinarodni doprava
Preprava zasilek

Naše firma nabízí expresní přepravu zásilek, které přepravíme dle domluvy a přání zákazníků v co nejkratším čase a vše v naprostém pořádku nejen po celé České republice, ale také do zahraničí.

Naše služby jsou zaměřeny především na rychlost, spolehlivost a včasnost doručení zásilek v požadovaném termínu.

Naše firma nabízí komplexní logistické služby, tedy skladování a pronájem skladových prostor. Pro tento účel vlastníme skladovací prostory v Plzni, které používáme v rámci přepravy větších zakázek s následným rozdělením na menší množství a pro účely překládek zboží. Tento sklad je možné využít pro uskladnění vašeho zboží nezávisle na přepravě.

Logistika
Stehovani

Naše firma se zaměřuje jednak na stěhování bytů, rodinných domů, firem a kancelářských prostor, ale také na stěhování samostatných kusů nábytku či odvoz nepotřebných předmětů a materiálů na skládku. Stěhování provádíme co nejrychleji a bezpečně po celý týden včetně víkendů i svátků. Dle domluvy můžete využít na stěhování naše pracovní síly, které stěhování rozumí, neboť se v tomto oboru pohybují již řadu let.

Jako doplněk našich služeb při zajišťování mezinárodní a vnitrostátní dopravy naše firma nabízí také spediční služby, tj. služby, které souvisejí s realizací jednotlivých druhů přeprav. Tyto spediční služby nabízíme jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

Naše firma zajišťuje veškerou přepravu dle přání a požadavků každého zákazníka. Snažíme se vždy vyjít maximálně vstříc.

Spedicni sluzby
Nadmerne naklady

Naše firma má bohaté zkušenosti s přepravou nadrozměrných nákladů, včetně přípravy trasy, vyřízení potřebných povolení a naložení a vyložení nákladu. Zaručujeme vám profesionální a bezpečnou dopravu na místo určení.